gete hidraulike

Përshëndetje, ejani të konsultoheni me produktet tona!
 • SAE 100 R4 STANDARD

  SAE 100 R4 STANDARD

  APPLICATION: Used in hydraulic systems to return the oil to tank for reuse. Resistant to aromatic content < 40% INNER TUBE: Oil resistant synthetic rubber REINFORCEMENT: Two high textile with steel helical body wire COVER: Oil, and weather resistant synthetic rubber SURFACE: wrapped surface Size: 3/16”–3/4” Working pressure: 34bar–21bar Lenght: 50m/100m Weight: 0.11–0.4kg/m WORKING TEMPERATURE: From -40℃ (-104 ℉ ) to +100℃(+212 ℉) SPECIATION: DN Hose I.D Hose O.D ...
 • Zorra e larjes me presion të lartë

  Zorra e larjes me presion të lartë

  APLIKIMET: tel me forcë të lartë i përforcuar për fleksibilitet të mirë dhe rezistencë kimike. Projektuar për aplikime të tilla si shpërthimi i ujit të tubave të çelikut, pastrimi i tubave të bllokuar me beton, hidro-prishja, transferimi i gazit, shërbimi i fushës së naftës dhe shërbimi i injektimit kimik. Madhësia:1/4”–1/2” Presioni i punës:400bar/250bar Gjatësia:50m Pesha:0,21–0,59kg/m NDËRTIMI: Standard: EN853 1SN, EN 853 2SN, EN857 1SC dhe EN 857 2SC të disponueshme në të zezë dhe ngjyrat gri, e verdha dhe e kuqe c...
 • DIN EN 856 4SH STANDARD

  DIN EN 856 4SH STANDARD

  APLIKIMI: Sisteme hidraulike me presione të larta maksimale dhe kushte të vështira operimi që kanë nevojë për fleksibilitet jashtëzakonisht të lartë. Për shkak të fleksibilitetit të saj ekstrem. Është perfekt për përdorim në pozicione jashtëzakonisht të ngushta. TUB I BRENDSHËM: gome sintetike rezistente ndaj vajit PËRFORCIM: Katër tela çeliku me elasticitet të lartë Mbulesa: gërryerje vaji, gome sintetike rezistente ndaj motit Madhësia: 3/4”–2” Presioni i punës: 420bar–25bar Gjatësia: 20m/41.32–peshë /m TEMPERATURA E PUNËS: Nga 40℉ ...
 • DIN EN 857 GORË HIDRAULIKE STANDARD 1SC

  DIN EN 857 GORË HIDRAULIKE STANDARD 1SC

  APPLICATION: High pressure service with tight bends for petroleum or water-based hydraulic fluids. INNER TUBE: Oil resistant synthetic rubber REINFORCEMENT: One high tensile steel wire braid reinforcement COVER: Oil & weather resistant synthetic rubber SURFACE: wrapped surface, smooth surface Size: 1/4”–1” Working pressure: 300bar–110bar Lenght: 50m/100m Weight: 0.18–0.78kg/m WORKING TEMPERATURE: -40℃ (-104 ℉ ) to +100℃(+212 ℉) DN Hose I.D Hose O.D Working Pres...
 • ZJARRI mëngë

  ZJARRI mëngë

  Madhësia: DN4-152mm Materiali: Silikoni, tekstil me fije qelqi Trashësia: 3-6mm Ngjyra: E zezë, blu, e verdhë, jeshile, e kuqe, portokalli, rozë ETJ. Paketimi: Kuti kartoni Temperatura e vazhdueshme e funksionimit: 500 Konstruksioni: Mbështetja e mbrojtjes së linjës së vajit nga ndryshku Mëngë me tekstil me fije qelqi të veshur me gomë silikoni të kuqe është e gërshetuar me tekstil me fije qelqi jo-alkali të trashësuar me pastërti të lartë dhe më pas lyhet me rrëshirë silikoni. Aplikimi: Aplikimi kryesor për shkrirjen e çelikut, shkrirjen e metaleve me ngjyra, termocentralin, kantierin detar etj në temperaturë të lartë ...
 • SAE 100 R6 STANDARD

  SAE 100 R6 STANDARD

  APPLICATION: petroleum base and water base hydraulic fluids INNER TUBE: Oil resistant synthetic rubber REINFORCEMENT:  single layer of fibre braided Size: 3/16”–3/4” Working pressure: 340bar–210bar Lenght: 50m/100m Weight: 0.11–0.4kg/m COVER: Abrasion, ozone, and weather resistant synthetic rubber WORKING TEMPERATURE: -40℃ (-104 ℉) to +100℃(+212 ℉) SPECIATION: DN Hose I.D Hose O.D Working Pressure Burst Pressure MIN B.R Weight Length inch mm mm MP...
 • SAE 100 R5 STANDARD

  SAE 100 R5 STANDARD

  APPLICATION: petroleum base and water base hydraulic fluids INNER TUBE: Oil resistant synthetic rubber REINFORCEMENT: One steel wire braided COVER: Oil and weather resistant synthetic rubber impregnated cotton braid Size: 3/16”–3” Working pressure: 210bar–14bar Lenght: 20m/40m/50m/100m Weight: 0.24–3kg/m WORKING TEMPERATURE: -40℃ (-104 ℉ ) to +100℃(+212 ℉) SPECIATION: DN Hose I.D Hose O.D Working Pressure Burst Pressure MIN B.R Weight Length inch mm ...
 • SAE 100 R3 STANDARD

  SAE 100 R3 STANDARD

  APPLICATION: petroleum base and water base hydraulic fluids INNER TUBE: Oil resistant synthetic rubber REINFORCEMENT: two layers of high strength fiber braided COVER: Abrasion, ozone, and weather resistant synthetic rubber SURFACE: wrapped surface,smooth surface Size: 3/16”–1 1/4” Working pressure: 105bar–26bar Lenght: 50m/100m Weight: 0.16–1kg/m WORKING TEMPERATURE: 40℃ (-104℉ ) to +100℃(+212℉) SPECIFICATIONS: DN Hose I.D Hose O.D Working Pressure Burst Pressure...
 • DIN EN 857 GORË HIDRAULIKE STANDARD 1SC

  DIN EN 857 GORË HIDRAULIKE STANDARD 1SC

  APPLICATION: High pressure service with tight bends for petroleum or water-based hydraulic fluids. INNER TUBE: Oil resistant synthetic rubber REINFORCEMENT: One high tensile steel wire braid reinforcement COVER: Oil & weather resistant synthetic rubber SURFACE: wrapped surface, smooth surface WORKING TEMPERATURE: -40℃ (-104 ℉ ) to +100℃(+212 ℉) DN Hose I.D Hose O.D Working Pressure Burst Pressure MIN B.R Weight Length inch mm mm MPa psi MPa psi mm kg/...
 • SAE 100 R1AT DIN EN 853 1SN HYDRAULIC HOSE

  SAE 100 R1AT DIN EN 853 1SN HYDRAULIC HOSE

  APPLICATION:.Designed for low-medium pressure hydraulic systems in industry, mine/oilfield/road/construction machinery and agriculture. INNER TUBE: Oil resistant synthetic rubber REINFORCEMENT: One braided of high tensile steel wire COVER MATERIAL : Black Neoprene Size: 3/16”–2” Working pressure: 250bar–40bar Lenght: 50m/100m Weight: 0.19–1.97kg/m   SURFACE: wrapped / smooth surface.  Remarks: I.D. less than 25.4mm — wrapped WORKING TEMPERATURE: -40℃(-104℉) to ...
 • DIN EN 857 2SC STANDARD HYDRAULIC HOSE

  DIN EN 857 2SC STANDARD HYDRAULIC HOSE

  APPLICATION: petroleum base and water base hydraulic fluids INNER TUBE: Oil resistant synthetic rubber REINFORCEMENT: two layers of high-tensile steel wire braided COVER: Oil & weather resistant synthetic rubber SURFACE: wrapped surface , smooth surface TEMPERATURE RANGE: -40℃ (-104 ℉ ) to +100℃(+212 ℉) Specification: Size I.D O.D W.P B.P Min B.R Weight Length mm Inch min max min Mpa Psi MPa Psi mm kg/m metres 6.3 1/4″ 6.1 6.9 ...
 • SAE 100 R17 STANDARD

  SAE 100 R17 STANDARD

  APPLICATION: can be used for Hydraulic system service with petroleum and water-based fluids, for general industrial use. INNER TUBE: Oil resistant synthetic rubber REINFORCEMENT: One or two braid of high tensile steel wire COVER: Oil and weather resistant synthetic rubber cover Size: 1/4”–1” Working pressure: 210bar Lenght: 50m/100m Weight: 0.18–1.35kg/m WORKING TEMPERATURE: From -40℃ (-104 ℉ ) to +100℃(+212 ℉)     SPECIFICATION: Size ID OD W.P B.P Min B.R Weight ...