index_banner_2
banner 0123
index_banner_1
bannerhy1
bannerhy2
banner3-1(2)
Përshëndetje, ejani të konsultoheni me produktet tona!

WELCOME TO OUR COMPANY

Qingdao HYRUBBERS CO., LTD. is the professional manufacturer and exporter of various kinds of hydraulic hose, industrial hose, hose fitting, hose assembly in China.
Në përputhje me ISO 9001: 2008, ne gjithashtu ofrojmë shërbim OEM për të markave të njohura në botë dhe kompanitë me reputacion të Kinës komerciale. Çorape tona gome janë shitur gjerësisht në industrinë vendase minierave, industrinë petrokimike, industrisë së qymyrit, dhe industria hidraulike makinë. 70% e çorape të gomës janë të eksportohen në tregjet ndërkombëtare, duke përfshirë edhe Evropën, Amerikën e Veriut, Amerika e Jugut, Afrika, vendet e Mesme-Lindore, Azia Juglindore etj
Ne përpiqemi që të ofrojmë përvojën më të mirë të blerjes. Përgjigje të shkathët, me cilësi të shkëlqyer, shpërndarjen në kohë, çmimet e mira, dhe profesionale shërbimet pas shitjes. Ne shohim përpara për bashkëpunimin tuaj.

our case

our case study show

our product

Our products guarantee quality

 • 0+

  Finished Projects

 • 0+

  Years of Experience

 • 0+

  Awards winning

 • 0%

  Project progress

OUR STRENGTH

Customer service, customer satisfaction

provide hydraulic solutions of quality is our main commitment Our latest information

view more