index_banner_2
banner 0123
index_banner_1
bannerhy1
bannerhy2
banner3-1(2)
Здраво, дојдете да ги консултирате нашите производи!

WELCOME TO OUR COMPANY

Кингдао HYRUBBERS CO., LTD. is the professional manufacturer and exporter of various kinds of hydraulic hose, industrial hose, hose fitting, hose assembly in China.
Во согласност со ISO 9001: 2008 стандардот, ние исто така нудиме услуги OEM за познати брендови во светот и реномирани Кина трговски друштва. Нашите гумени црева се широко се продаваат на домашниот рударската индустрија, петрохемиската индустрија, индустријата за јаглен, како и хидраулични машини индустрија. 70% од гумени црева се извезува на меѓународните пазари, вклучувајќи Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Африка, земјите од Блискиот Исток, Југоисточна Азија, итн
Ние се стремиме да им понуди на најдобрите искуства за купување. Агилни одговор, одличен квалитет, навремена испорака, добри цени, и професионални услуги по продажбата. Ние со нетрпение очекуваме да вашата соработка.

our case

our case study show

our product

Our products guarantee quality

 • 0+

  Finished Projects

 • 0+

  Years of Experience

 • 0+

  Awards winning

 • 0%

  Project progress

OUR STRENGTH

Customer service, customer satisfaction

provide hydraulic solutions of quality is our main commitment Our latest information

view more